Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Klub Pralnia - Wrocław

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaKlub Pralnia
AdresWrocław, Krakowska 100
Godziny otwarcia22:00 - 07:00
Muzykaelektroniczna
Strona wwwwww.klubpralnia.pl
E-mailklub@klubpralnia.pl


Pralnia znajduje się w sąsiedztwie starych fabryk i magazynów, na uboczu głównego wrocławskiego szlaku imprezowego. To sprawia, że trafiają tu wyłącznie Ci najbardziej zorientowani, znudzeni mainstreamowym zgiełkiem rynku.
Wyjątkowa przestrzeń stworzona z myślą o szeroko pojętych działaniach artystycznych, wewnątrz której czekają na Was postindustrialne przestronne sale, uzbrojone w najnowszą technikę, klimatyczne przydymione korytarze i iście surowe otoczenie. Budynek w XIX w. należał do największego w regionie browaru, a w latach 90-tych ubiegłego stulecia mieściła się tu pralnia przemysłowa z prawdziwego zdarzenia. Dziś to nietuzinkowy magiel towarzysko - imprezowy.

Jeśli interesują Cię ambitne i nieszablonowe projekty, [P] z pewnością jest idealnym miejscem dla Ciebie. Pomimo ogromnej powierzchni, nie zapomnieliśmy o najdrobniejszych szczegółach.
Do Waszej dyspozycji jest zarówno majestatyczna sala koncertowa, kameralny chillroom jak również zniewalająca przestrzeń barowa. Z chęcią użyczamy przestrzeni młodym, ambitnym, kreatywnym artystom oraz zachęcamy do wspólnej realizacji autorskich projektów. Do oddania w ręce tychże niemal zrównoważonych umysłów mamy łącznie ok. 1000m2 powierzchni. Chętnie angażujemy się w organizację przeróżnych działań artystycznych, performerskich, multimedialnych, warsztatowych czy instalacyjnych.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieLoader
Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję