Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Koncerty na żywo. Przybywaj obywatelu i wysłuchaj głosu ludu śpiewanego przez Towarzyszy, Towarzyszki.

  • 2019-12-11
  • Wrocław, PRL
  • start godz. 0
  • Impreza się już odbyła

Opis imprezy

Środa jest dniem, w którym prestiżowy klub, jakim niewątpliwie jest Klubo-kawiarnia PRL, oferuje swoim członkom partii koncerty na żywo. W roli głównej wystąpują w tym sezonie - "The Black" oraz :Space Man" (rocky&billy). Zaczynamy o 20.00

The Black - Historia choroby

Zespol "The Black", powstał w roku 1998. Jego twórcami są znani wrocławscy muzycy sesyjni: Waldemar Pastrenak (śpiew i trabka) i Piotr „Pako" Pakowski (instrumenty klawiszowe, śpiew). W 2004r. sklad uzupelnił czołowy gitarzysta sceny country-rocowej Marek Waszczynski.Bogate doswiadczenie estradowe i studyjne w połączeniu z żywiołowością i perfekcja wykonania zaowocowało licznymi koncertami w Polsce i za granicą, często w doborowym towarzystwie (Ryszard Rynkowski, Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Blue Cafe, Boguslaw Mec, Golec Orkiestra, Perfekt).
W reperturze zespolu znajduja sie opracowania wlasne standardow polskiej i światowej muzyki rozrywkowej oraz wlasne kompozycje muzykow.Jesienia 2004r The Black rozpoczął prace nad swoją pierwszą płytą.

Poniżej czołowe klubu bloku wschodniego, które juz miały okazję wystąpić w prestiżowym klubie PRL:

Blue Jeans - Historia choroby


Profesjonalny zespól muzyczny grający na żywo głównie muzykę lat 60-tych, 70-tych (m.in. z repertuaru The Beatles, Elvisa Presley’a, Czerwonych Gitar).

Został założony w roku 1987 przez Mariana Tarnowskiego, lidera i głównego wokalistę.

Zespół występuje w Polsce (m. in. z takimi grupami jak Wilki, Czarno-Czarni, VOX, Golden Life, Kasia Kowalska ), a także poza granicami (głównie w Niemczech).

Nagrodzony na IV PUB-ie, czyli Przeglądzie Utworów Beatlesów w Dzierżoniowie.

Gra również w klubach, pubach, na imprezach okolicznościowych (typu bankiety, bale, studniówki, wesela, festyny).

Czołowy saksofonista partii oraz jego odwieczny Towarzysz, które sobie podśpiewuje - Łukasz Krzaczkowski o pseudonimie artystycznym Czesław.

Łukasz Krzaczkowski , ur 09.02.1982 r w Jarocinie,od 2001 roku mieszka i studiuje we Wrocławiu.Od wielu lat jego pasją jest muzyka i sport.Od dwoch lat uczestniczy w wielu projektach muzycznych,m.in. Śpiewał w 2005 i 2006 roku Hymn Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Jego ulubionym rodzajem muzyki jest swing, jazz i funky.Od kilku miesięcy jest wokalistą zespołu LUCY oraz stał sie członkiem partii, czyli załogi Klubo-Kawiani PRL.
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję